کتاب های نویسنده نادر ابراهیمی - سایت کتاب طلا

کتاب های نویسنده نادر ابراهیمی + فروشگاه اینترنتی کتاب طلا

نادر ابراهیمی در ۱۴ فروردین سال ۱۳۱۵ در تهران به‌ دنیا آمد. وی علاوه بر نوشتن رمان و داستان کوتاه، در زمینه‌ های فیلم‌ سازی، ترانه‌ سرایی، ترجمه و روزنامه ‌نگاری نیز فعالیت کرده ‌است. ابراهیمی، همراه بهرام بیضایی و ابراهیم گلستان، از معدود سخنوران ایرانی به‌ شمار می ‌رود که هم در سینما و هم در ادبیات کار کرده و شناخته شده بوده ‌اند. نادر ابراهیمی در ۱۶ خرداد ۱۳۸۷ پس از چندین سال دست و پنجه نرم کردن با بیماری تومور درگذشت.

نادر ابراهیمی در زمینه‌ ادبیات کودکان، جایزه‌ نخست براتیسلاوا، جایزه‌ نخست تعلیم و تربیت یونسکو، جایزه‌ کتاب برگزیده‌ سال ایران و چندین جایزه‌ دیگر را هم دریافت کرده است. او همچنین عنوان نویسنده‌ برگزیده‌ ادبیات داستانی ۲۰ سال بعد از انقلاب را به‌ خاطر داستان بلند و هفت‌ جلدی آتش بدون دود به ‌دست آورده است.

نادر ابراهیمی کارنامه‌ هنری پرباری دارد. که می‌ توان آن را به دسته‌ های مختلفی از جمله: ادبیات کودک و نوجوان، ادبیات بزرگسال، فیلمنامه، ترجمه و نمایشنامه و حتی شاعری نیز تقسیم کرد.

معرفی کتاب های نویسنده نادر ابراهیمی:

ابن مشغله.

بر جاده های آبی سرخ.

کتاب مردی در تبعید ابدی.

ابوالمشاغل. کتاب

کتاب آتش بدون دود.

کتاب بار دیگر شهری که دوست می داشتم.

کتاب داستان های کوتاه.

یک عاشقانه آرام

و…

در آخر

می توانید برای اطلاع بیشتر و خرید کتاب های نویسنده نادر ابراهیمی وارد سایت اینترنتی کتاب طلا شوید و اقدام به خرید کتاب کنید. همچنین می توانید از قسمت تخفیفات 25درصد، کتاب های دیگر را با این تخفیف تهیه کنید و از این تخفیفات شگفت انگیز لذت ببرید.

آدرس فروشگاه اینترنتی کتاب طلا: میدان انقلاب، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، کوچه رستمی، پلاک 11 واحد 5

شماره تماس: 09128885240

https://ketabtala.com

یک دیدگاه در “کتاب های نویسنده نادر ابراهیمی + فروشگاه اینترنتی کتاب طلا”

دیدگاهتان را بنویسید