کتاب پرفروش کودک و نوجوانان

کتاب پرفروش کودک و نوجوانان؛سایت کتاب طلا

کتاب پرفروش کودک و نوجوانان مناسب گروه سنی ب – 10 تا 12 سال

نوجوانی یکی از دوره‌ های سرنوشت ‌ساز، جذاب و بسیار حساسیه که تغییرات زیادی رو به همراه دارد. خیلی از رفتارها و عادت‌ های ما در این دوران و به ویژه در سن ۱۲ سالگی برای همیشه شکل می‌ گیرند. یک نوجوان، پر از انرژی است و می‌ تواند انرژی ‌اش را در مسیر درست قرار دهد. در این مرحله از زندگی، کودکان مهارت‌ های کافی برای خواندن و نوشتن کسب کرده ‌اند و قادر هستند داستان‌ های بلندتری را هم بخوانند. همچنین کودک، در این مرحله از زندگی برای ورود به دنیای نوجوانی آماده می ‌شود. برای مثال: کتاب عسل مثل یه قصه اثر سیدمحمد مهاجرانی دارای ضرب المثل های شیرینی بوده که به زبانی ساده برای کودکان شرح داده شده است و می تواند برای آن ها بسیار شیرین و جذاب باشد و کودکان را جذب خود کند.

کتاب عسل مثل یه قصه:

با خرید آنلاین این کتاب و مطالعه آن، خواهیم فهمید که همه ضرب المثل ها شیرین اند، مثل قند! و عمر بلندی دارند. عمر صد ساله و دویست ساله، نه! عمر هزار ساله! چون هر ضرب المثل برای ما نکته ای دقیق و عمیق و کلید طلایی موفقیت است.

این کتاب پرفروش، از میان ده هزار ضرب المثل، چهل و چهار ضرب المثل زیبا و آموزنده را برای تان گلچین کرده است. مثل عسلی شیرین و دل چسب…

کتاب عسل مثل یه قصه مناسب مادرانی است که می خواهند، به راحتی در کنار داستان های زیبا و جذابی که برای کودکان خود می خوانند، به آن ها ضرب المثل های ایرانی را هم نیز آموزش دهند، می باشد.

بیشتر بخوانید.

آدرس فروشگاه اینترنتی کتاب طلا: میدان انقلاب، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، کوچه رستمی، پلاک 11 واحد 5

شماره تماس: 09128885240

https://ketabtala.com

دیدگاهتان را بنویسید