کتاب پرفروش کودک و نوجوانان مناسب گروه سنی د - 13 تا 15 سال

کتاب پرفروش کودک و نوجوانان مناسب گروه سنی د – 13 تا 15 سال

هنگام انتخاب و خرید کتاب، والدین باید سعی داشته باشند کتاب مناسب سن، روحیه و علاقه کودکان خود تهیه کنند. شما می توانید با بررسی رده سنی چاپ شده بر روی کتاب و تطبیق آن با سن کودک خود، کتاب مناسب را تهیه کنید. رده سنی کتاب باید با سن کودک هم خوانی داشته باشد. چرا که کودک در سنین مختلف، الگو های خاصی را پذیرش می کند. سایت اینترنتی کتاب طلا با دسته بندی کتاب های کودک بر اساس گروه سنی، می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

کتاب آقای روباه شگفت انگیز اثر رولد دال:

 

این کتاب درباره آقای فاکس روباهی حیله گر و باهوش است که به همراه همسر و چهار فرزندش در زیر درخت زندگی می کند. او برای تأمین غذا خانواده خود ، هر شب به مزارع مربوط به سه کشاورز بی ادب و بی رحم می رود که دام های موجود در مزرعه، او را به دردسر می اندازد.

کتاب هایدی اثر یوهانا اشپیری:

 

رمان هایدی، رمانی در ژانر ادبیات کودک، اثر یوهانا اشپیری است که برای اولین بار در سال 1881 انتشار یافت. دختری پنج ساله و یتیم به نام هایدی به کوه های آلپ فرستاده می شود تا پیش پدربزرگش به زندگی ادامه دهد. همه در روستا از پدربزرگ می ترسند، اما ریش بلند و ابروهای پرپشت و خاکستری اش در نظر هایدی بسیار جالب و دوست داشتنی است. هایدی، عاشق زندگی جدیدش در کوهستان، بازی زیر نور آفتاب و بزرگ شدن در میان بزها و پرندگان شده است. اما در یک روز خیلی بد، عمه او به آن جا می آید و او را مجبور می کند که با خانواده ای جدید در شهر زندگی کند.

در آخر

برای مشاهده موارد بیشتر وارد لینک زیر شوید:

آدرس فروشگاه اینترنتی کتاب طلا: میدان انقلاب، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، کوچه رستمی، پلاک 11 واحد 5

شماره تماس: 09128885240

https://ketabtala.com

دیدگاهتان را بنویسید