10 دقیقه وقت بگذارید تا با اجرای نمای سنگ به روش خشک شروع را شروع کنید

البته همانطور که اشاره شد متریال شیشه قابلاستفاده در هر ساختمانی نیست و باید بعد از تأیید کارشناس نسبت به اجرایی کردن آن اقدام کرد. سیمانسفید همانطور که از نامش مشخص است رنگ سفیدی داشته و طرح آن ساده است به همین خاطر در نمای بیرونی ساختمانهای مدرن به کار گرفته میشود. یکی از سبکهای نسبتا مدرن در صنعت ساختمان سازی و طراحی نمای ساختمان، نمای تلفیقی یا نمای ترکیبی است؛ همانطور که از اسم این سبک از طراحی نما ساختمان مشخص است، به نماهایی که با چند مصالح ساختمانی همانند آجر، سنگ، سیمان و غیره ترکیب میشوند و یک نمای مدرن را میسازند گویند. همچنین نمای رومی باعث شاخص سازی بنا شده و آن را نسبت به سایر ساختمانهای منطقه منحصر به فرد میکند. این متریال، بیشتر در ساختمانهای ویلایی، اداری و تجاری به کار گرفته میشود و باعث نورگیر شدن فضای داخلی آنها میشود. این مواد موجود در کامپوزیت باعث انعطافپذیری بالای آن شده است که خود این انعطافپذیری نیز باعث شده این محصول به طرحهای مختلف تبدیل شود. بعنوان مثال وقتی از یک ورق کامپوزیت در یک ساختمان با دیوارهای ساخته شده از بتن سبک استفاده می شود خاصیت عایق بودن صوت آن افزایش می یابد.

6 راه برای جلوگیری از نمای ساختمان فرسودگی شغلی

متریال های مورد استفاده در طراحی و اجرای نما، با پیشنهادات تیم معماری و سلیقه کارفرما انتخاب می شود. برای انتخاب سبک طراحی نما، حتما به کاربری ساختمان توجه کنید. انتخاب طرح مناسب بیش از هرچیز به کاربری ساختمان مرتبط است. از مزایای این نوع نما امکان ایجاد تنوع در طرح و رنگ و همچنین عایق بودن ساختمان از نظر صدا است. علاوه بر این، روکش سرامیکی محافظت حرارتی و آتش سوزی کاملی را ارائه می دهد و ساختمان را در برابر صداهای خارجی عایق می کند. ما دریافتیم که توانایی ما در استفاده از چوب برای ادغام طبیعی ساختمان چیزی است که ساختمان را به سطح بالاتری می برد. از آنجایی که ما دائماً از ساختمانهایی که در آن زندگی میکنیم و در آن کار میکنیم انتظارات بیشتری داریم – چه از لحاظ بهینهسازی انرژی و چه از لحاظ موقعیت مکانی در یک مکان خاص، نمای ساختمان یک عنصر کلیدی در این زمینه است. شناخت انواع سبک های طراحی نمای ساختمان، به شما کمک میکند تا دید بهتری در این زمینه کسب کنید. علاوه بر انواع مصالح، امکان جابجایی اجسام، تنظیم نور و حرکت در دنیای سه بعدی هم وجود دارد.

امروزه به لطف سازههای مدرن شهری، شاهد بناهایی زیبا و منحصر به فرد در خیابانها هستیم. باید به این نکته توجه کنید که طراحی نمای یک ساختمان، تاثیر ویژهای بر روی نمای شهر و محله دارد. حال که از اهمیت طراحی نما مطلع شدید؛ باید بتوانید سبکی مناسب برای طراحی نمای ساختمان خود برگزینید. معماران حرفهای نیز برای طراحی نمای بیرونی ساختمان از متریال مختلفی بسته به شرایط و موقعیت ساختمان استفاده میکنند. لازم است ترازنما به درستی انجام گیرد، همچنین بهتر است حتما از نبشی آهنی ضد زنگ برای زیرسازی نما استفاده شود. 5-اسکوپ پروانه ای: اول شیاری 45 درجه در سنگ به وجود آورید سپس اسکوپ پروانه ای را داخل شیار بگذارید بعد می توان سنگ نصب نمود. همچنین سرامیک استاندارد یک عایق مناسب در برابر رطوبت، آتش و صدا بهحساب میآید و با نصب آن میتوان ایمنی ساختمانهای مختلف را افزایش داد. ساختمانهای ویلایی معمولا یک ملک شخصی هستند و مسلما طراحی نما در آنها آزادتر است.  Conte nt h as been c​reat​ed by behsaznama Content Genera᠎tor DEMO!

ساختمانهای مسکونی، اداری، تجاری، طراحی ویلا و…

طراحی نمای ساختمان ویلایی با ساختمان مسکونی متفاوت است. همچنین این آجر در طراحی نمای ویلایی بسیار پرطرفدار است که با ورود به لینک زیر می توانید نمونه پروژه هایی از این آجر را در ویلا و نماهای ساختمان مشاهده کنید. این روزها نمای بسیاری از ساختمانهای مدرن را مشاهده میکنیم که با استفاده از شیشههای رفلکس طراحی شده و شکوه بی نظیری دارند. ساختمانهای مسکونی، اداری، تجاری، طراحی ویلا و… این سبک از طراحی همان گونه که از نام آن پیداست، از معماری ساختمانهای روم باستان الهام گرفته شده است. اگر بهترین نما را طراحی کنید اما مصالح انتخابی از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد، طراحی شما به نتیجهای که مدنظرتان است نمیرسد. هر یک از متریالهای نام برده شده در بالا باید الزاماتی را رعایت کند. درواقع، مقاومت سنگ در برابر آلودگیهای محیط، گردوغبار و رطوبت بالا بوده و دوام بالایی دارد. ضمن اینکه، ماندگاری سیمانسفید بالا بوده و نصب آن در مدتزمان کوتاهی صورت میگیرد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از منبع دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید