5 باور نکردنی نمای ساختمان سنگ مثالها

یکی از مشکلاتی که نمای سرامیکی ایجاد می کند این است که به شدت نور خورشید را بازتاب می دهد بنابراین استفاده از آن در معابر پر تردد و مکان هایی که در معرض نور خورشید است چندان توصیه نمی شود اما اگر می خواهید نمای ساختمان خود را با قیمتی متعادل و شرایطی ایده آل اجرا کنید استفاده از متریال سرامیک به شما توصیه می شود. استفاده از شیشه های گسترده در نمای ساختمان نه تنها نور آفتاب را مهمان همیشگی ساختمان خواهد کرد بلکه تالو درخشش نور خورشید بر سطح ساختمان می تواند ظاهری درخشان و فریبنده به ساختمان بدهد. استفاده از چوب در نما آن هم به تنهایی چندان مرسوم نیست بلکه از چوب در کنار شیشه و فلز استفاده می شود. طراحانی که علاقه به پیاده سازی خلاقیت و نوآوری در نمای ساختمان دارند می توانند از این متریال ها در نمای ساختمان استفاده کنند چرا که امکان طراحی های سه بعدی را به طراح خواهد دا. ما؛ متخصصان طراحی نما در گروه مهندسین مشاور چینه ایوان پردیس؛ تصمیم گرفتیم مقاله ای آماده کنیم تا یک بار برای همیشه انواع سبک های برتر و به روز طراحی نما را دور هم جمع کنیم تا شما بتوانید با دیدن تصاویر هر سبک و مطالعه ی توضیحات آن به درک جامعی از طراحی نمای به سبک های برتر برسید و انتخاب نمای بهتری برای طراحی ویلا یا ساختمان خود انجام دهید. Th is con᠎te​nt was done with the he lp of behsaznama Content G​en᠎erator Demover si​on.

قیمت اجرای نمای سنگ خشک

این ساختمان در محل یک سری از باغ های قدیمی ساخته شده است، به همین دلیل برای برگرداندن طبیعت به منطقه، طراحان، ساختمان را با نمایی متشکل از ۲۰ پانل شبیه به درخت طراحی کرده اند. نکته ی مهم در انتخاب نوع نما و متریال های مورد استفاده در نما توجه به محل قرارگیری ساختمان می باشد. به عنوان مثال نمای ساختمان یک طبقه مصالح متفاوتی نسبت به یک ساختمان چند طبقه می طلبد. نمای چوبی یک متریال زیبایی است که با انتخاب آن میتوان ظاهر متفاوتی به نمای ساختمان خود بدهیم. مزیت این کار، هزینه بسیار پایین اون نسبت به سایر تغییرات بازسازی هست. این متریال دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی، فرسایش و یخ زدگی می باشد و در انواع طرح های مختلف به تولید میرسد و سرامیک های پرسلانی یکی از انواع سرامیک هایی هستند که مقاومت بسیار بالایی دارند و چند سالی می شود که استفاده از آن ها در نمای ساخت مرسوم شده است. در این حالت استفاده از رنگ میتونه تغییرات فوق العاده ایی رو ایجاد کنه و زیبایی زیادی رو به نما ببخشه. برای ایجاد خلاقیت در نمای ساختمان از طرح هایی استفاده نکنید که باعث بوجود آمدن فضای پرت و غیر قابل استفاده در داخل ساختمان شود.

نمای ساختمان سنگ

همچنین استفاده از این آجر در نما سبکی انگلیسی در ساختمان ایجاد می کند. 11. در برابر تنش های خارجی و عوامل محیطی مقاومت بالایی دارد. نمای استرچ متال همانطور که از نام آن پیداست از متریال های فلزی بهره گرفته است. در این نما از ورقه های فلزی برش خورده استفاده شده است که دارای ظاهری کاملا مستحکم با تنوع رنگی بالایی می باشد. از نظر عایق، روکش پیویسی مدرن بسیار بهتر از نمای ورق فلزی است و اغلب کمی زیباتر از تخته های چوبی. شیشه به راحتی در برابر گرد و غبار و باران و برف کثیف و آلوده می گردد و تمیزی آن بسیار مشکل است. همچنین برای پیاده سازی در مناطق مرطوب انتخاب خوبی به شمار می رود چرا که مانع از نفوذ آب می شود. بسیار مهم است که سنگ مورد استفاده در نمای ساختمان سنگ نمای با کیفیتی باشد و در اثر گذر زمان دچار شکستگی و ترک خوردگی نشود. Data w as c reated wi᠎th behsaznama C᠎onte᠎nt Gene ra tor DEMO .

اگر سفری به شمال کشور داشته باشید خواهید دید که نمای چوبی در ویلاهای شمالی بسیار کاربرد دارد و حال و هوای جنگلی و جذابی به ویلاهای این خطه داده است. این موضوع شاید به طور موقتی قابل حل باشد اما در درازمدت نمای ساختمان شما دائما در حال شوره زدن خواهد بود. تا زمانی که جلو یک کتاب طراحی دلچسبی نداشته باشد مطمئنا شما هم برای مطالعه ی آن رغبتی نخواهید داشت. درسیستم نمای خشک ابتدا یک عایق حرارتی به طور مستقل با اتصال مکانیکی یا چسب به بدنه ساختمان محکم میشود سپس چهارچوب یا اسکلت نگهدارنده که از جنس چوب، فولاد یا آلومینیوم میباشد، به ساختمان متصل شده تا نمای خشک با رعایت فاصله از عایق حرارتی بر روی چهارچوب نگهدارنده قرار گیرد. درنمای مدرن بیشتر از مصالح و تکنولوژی های جدید و بروز شده استفاده شده که زیبایی خاصی به آن نما داده می شود. این گونه اقلیم ها می توانند بستری عالی برای پیاده سازی نمای ساختمان آجری همراه با کاشی و نقش برجسته های زیبای سنتی باشند. اگر می خواهید نمای ساخت شما به سبکی اصیل و سنگین اجرا شود نمای رومی انتخابی عالی است.

متریال نمای خشک

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بیشتر بخوانید لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید