5 بسیار موثر پیشنهادات برای کمک به شما متریال نمای خشک Higher

این در حالی است که وقتی مغز با شهری پر از ترافیک و شلوغی مواجه میشود، به حالت “focused attention” رفته و بایستی تمام ظرفیت خود را برای تمرکز به کار گیرد و در نتیجه باعث خستگی میشود. یکی از مصالح پر کاربرد در طراحی مجموعه ها نما سرامیک میباشد. در این روش پشت سرامیک ها شیار داده می شود و سپس به وسیله ریل های آلومینیومی بر روی نما نصب می شوند. سازه های قائم این سازه ها به صورت قائم و در فاصله های ۳۰ الی ۵۰ سانتی متر نصب می شوند و به عنوان زیر سازی برای نصب ریل های گالوانیزه می باشند. در صورت استفاده از روش فلزی باید پروفیل های قوطی شکل به صورت عمود بر جهت نصب چوب ها و با فاصله 50 سانتی متر قرار گیرند. در نماهاي مهار شده، قطعات نما توسط اتصالات مکانیکی به سازه متصل شده اند. هنگام وقوع زلزله، حرکات نما و متعلقات مربوطه بصورت جداگانه با تغییر مکان جانبی سازه صورت می گیرد و این موضوع مانع ورقه ورقه شدن نما و سقوط قطعات آن می شود. به علت وجود ویلا ها در مکان هایی با شرایط اقلیمی متفاوت باید به طراحی نمای ساختمان در این گونه از مناطق دیدی ویژه داشت. A rtic le has  be en c reat ed by behsaznama Conte᠎nt Gene᠎rator ᠎DEMO!

نمای ساختمان سنگ خشک

لاتویا مکانی است که گروهی از ساختمان های بسیار جالب را در خود جای داده و به عنوان یک مکان تفریحی طراحی شده است. نماهاي ساختمانی در شکل دهی شهر نقش بسزایی دارند. سرامیک خشک یکی از جدیدترین متریال ساختمانی است که آن را به روش خشک بر روی نما نصب می کنند. برای نمونه، اگر شرایط آب و هوایی یک منطقه ناپایدار است و در آنجا بارش باران زیادی اتفاق میافتد باید متریال انتخابشده مقاومت بالایی داشته باشد تا به جلوه ساختمان آسیبی وارد نشود و بافت ساختمان تا سالها پابرجا باقی بماند. در غیر اینصورت خطر سقوط قطعات نما وجود خواهد داشت. قطعات و اتصالات مزبور باید طوري طراحی شوند که قادر به تحمل تغییرشکلهاي ناشی از زلزله باشند. بدین منظور باید قطعات، اجزاء و اتصالات نما توانایی تحمل بارها و جابجاییهاي نسبی وارد بر آن را تحت اثر عوامل مختلف داشته و پایداري خود را حفظ نمایند. نماي ساختمانها باید قادر به تحمل جابه جایی نسبی و تغییرشکلهاي تعریف شده در این دستورالعمل باشد. از پنلهای آلومینیومی کوچک لوزی شکل، میتوان برای ایجاد افکتهای منحصر به فرد در نما استفاده کرد.

برای ارتباط با آکاد با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۶۳۷۰ تماس بگیرید. در ایران نیز شهرنشینی طی دهههای گذشته با شتاب فزایندهای گسترش یافته و همچنان این روند ادامه دارد. در روش پنهان علاوه بر مقاطع آهنی مقاطع آلمینیومی نیز در زیرسازی سرامیک به کار می رود و به همین دلیل است که هزینه اجرای نمای سرامیک خشک به روش پنهان نسبت به روش نمایان دارای هزینه بالاتری است. در روش نمایان ابتدا زیرسازی آهنی به صورت عمودی و افقی بر روی نمای ساختمان اجرا می شود سپس سرامیک ها به وسیله کلیپس هایی بر روی نمای نصب می شوند. امید است این دستورالعمل بتواند نقش موثري در بهبود طراحی و اجراي نما در صنعت ساخت و ساز در کشور داشته باشد. در غیر این صورت، آسیبهاي وارده به قاب سازهاي و دیوارهاي نگهدارنده نما باعث آسیب دیدن و خرابی نما میشود. اجرای نمای سرامیک خشک و یا سرامیک خشک پرسلانی همانند سایر نماهای مدرن دارای روش ها و دیتیل های مختلفی است که در این مطلب به اختصار به آن می پردازیم.

قیمت اجرای نمای سنگ خشک

به عبارت دیگر، نمای سنگی لایهای نازک یا تصفیه شده از سنگ طبیعی یا فرآوری شده و مصنوعی است که روی دیوار بیرونی یا در فضای نورگیرها اجرا میشود تا این حس را القا کند که گویی بنا تماماً از سنگ ساخته شده است. اغلب سازندگان و مالکان قبل از شروع بهکار، با اشخاصی که در زمینه مشاوره نمای ساختمان فعالیت میکنند دیدار داشته و از نظرات و پیشنهادات آنها بهرهمند میشوند. اگر همیشه رویای یک خانه منحصر به فرد و زیبا، با نمای بیرونی کلاسیک شگفت انگیز را داشته اید، اکنون وقت آن است که به رویاهای خود جامه عمل بپوشانید. با پوست اندازی رنگ رویه لایه باقی مانده تازه، نو و تمیز خواهد بود و نمای بیرون ساختمان را زیبا جلوه میهد. هرچه ارتفاع ساختمان بیشتر باشد، قیمت اجرای نقاشی بیرون خانه بیشتر میشود. موارد دیگری که باعث می شود نمای سرامیک یکی از بهترین انتخاب ها در اجرای نما باشد به این دلیل است که وزن این نما نسبت به متریال دوغابی مثل سنگ بسیار کمتر است و باعث می شود که وزن ساختمان نیز کاهش یابد. این مورد مهم در تمامی متریال های نمای مدرن مثل: نمای کرتین وال، نمای اسپایدر، نمای کامپوزیت، نمای ترموود، نمای سرامیک، نمای لوور، نمای بتن اکسپوز و…

دیدگاهتان را بنویسید