6 راه برای رسیدن به متریال نمای خشک شما

به این ترتیب با توجه به دلایل فوق در حال حاضر رنگ نمای ساختمان را می توان به عنوان بهترین گزینه جهت استفاده در نمای ساختمان پیشنهاد کرد. گمیته های تایید نما درمناطق شهرداری 22 گانه شهر تهران همگی به یک اندازه سخت گیری ندارند و سلایق آنها نیز یکدست نیست این امر به دلیل تقاضاهای ارائه شده در هر منطقه متفاوت است به عنوان مثال در مناطق لوکس تهران بیشترین تقاضا برای طرحی نمای ساختمان رومی یا کلاسیک و نمای سنگ ساختمان است و به همین دلیل و به جهت کاستن این تقاضا بیشترین سخت گیری درباره نمای سنگی در این منطقه صورت میگیرد به عنوان نمونه در ضوابط جدید طراحی نما استفاده از سنگ در نمای ساختمان حداکثر تا دوطبقه مجاز بوده و طبقات بالاتر توسط نمای سیمان باید اجرا شوند و یا پیش آمدگی های ساختمان حداکثر باید تا 15 سانتی متر باشد و مواردی از این دست. چنانچه در مناطق مرطوب زندگی می کنید بهتر است از سیمان برای دیوارها و نمای بیرون ساختمان استفاده نمایید. بهتر است رنگ نمای ساختمان آب گریز، عایق، ضد گرد و غبار و با دوام باشد.

دتایل نمای خشک سنگ

برای طراحی نمای بیرونی ساختمان باید به عوامل زیادی توجه کنید تا بتوانید شناسنامه ساختمانتان را به بهترین شکل بسازید. برای خرید بهترین رنگ نما با شرکت نانو توس تماس بگیرید. رنگ آکریلیک نما یکی از بهترین پیشنهادها برای رنگ نما در مناطق مرطوب و سطوح سیمانی است. این رنگ از دوام و طول عمر بالایی بالای برخوردار بوده و در برابر رطوبت مقاوم است. این رنگ از مقاومت و دوام بالایی برخوردار بوده و به خاطر تنوع، درخشندگی و انعطاف پذیری، محبوبیت بیش تری پیدا کرده است. پیچ رولپلاک نما در تهران امروزه رواج و گسترش زیادی جهت مقاوم سازی ساختمان دارد و در تهران بعلت سنگ بودن اکثرنماهای ساختمانی وهمچنین بروزحوادثی مانند لرزش های ساختمانی یا فاصله ملات با سنگ نما یا طوفان های شدید اکثر سنگها سست یا مقاومت خود را ازدست داده اما نگران نباشید. نمای ساختمان یکی از مهمترین عناصر بیرونی برای عملکرد ساختمان است. با این حال ، عملکرد آن به انتخاب ماده مناسب و نصب صحیح آن بستگی دارد. در حالی که نما یک جزء زیبا است که به تعریف زیبایی معماری منحصر به فرد ساختمان کمک می کند ، همچنین نقش مهمی در عملکرد انرژی و عملکرد داخلی یک ساختمان دارد.

دیتیل اجرای نمای خشک

نوع روغنی رنگ کنیتکس برای رنگ آمیزی نما و سطوح خارجی ساختمان مناسب خواهد بود. بنابراین رنگ نمای ساختمان پوششی مناسب و مقاوم به خصوص برای سطوح ساختمانی است که مدام در معرض نور، باد، باران و دیگر جریانات آب و هوایی هستند. عایق بودن و قابلیت تنفس در دیوار از دیگر مزیت های رنگ آکریلیک نما است که آن را به مناسب ترین گزینه در این شرایط تبدیل کرده است. البته اگر برای نمای ساختمان این گزینه را انتخاب می کنید، حتما رنگ نما را از یک شرکت معتبر تهیه نمایید. برای این کار باید تمام بخش های پوسته پوسته ساختمان را جدا کرده و درزها و ترک خوردگیها را با بتونه یا هر راهکار دیگر پوشاند. میتوانید مدل یا اندازه گیریهای خودتان را با فرمتهای مختلف فایلی و انواع CAD ارسال کنید. حجم یا پوسته خارجی خانه وظیفه تأمین نور، هوا و ارتباط با بیرون خانه را فراهم میکند و فضاهــای داخلی را از عوامل جوی و محیط پیرامون مصون نگه میدارد. رنگ های اپوکسی یک پوشش محافظ محکم و پایدار فراهم می کنند که نگهداری آن آسان است. زیرا این رنگ بر پایه آب است و علاوه بر ماندگاری و طول عمر بالا، امکان تنفس برای سیمان و دیوار را نیز فراهم می آورد.

متریال نمای خشک

5. این سنگها باید بتوانند آب و رطوبت را به خود جذب کنند. رنگ استخری علاوه بر جنبه دکوراتیو، باید به آب بندی استخر نیز کمک کند. فقط بیش از یک سال از عمر آن می گذرد، فرم پیچ در پیچ این نمای ساختمان مدرن به گونه ای طراحی شده است که تا آنجایی که ممکن است به آپارتمان ها نمایی از رودخانه هادسون را نمایان کند. برخی از مزایای خاص سیستم نمای سبک، سهولت نصب و میزان نوری است که آنها به داخل ساختمان اجازه می دهند. نماهای آجر علاوه بر زیبایی، تنوع و ثبات رنگ، به دلیل ضریب انتقال حرارت پایین آجر، نقش یک عایق حرارتی و برودتی را برای ساختمان ایفا میکنند و درنتیجه از هدر رفتن انرژی توسط سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان جلوگیری میکنند. دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک برای طراحی نمای ساختمان سه طبقه روی پیلوت را مشاهده می کنید. توجه داشته باشید برای نقاشی روی سیمان باید از رنگ هایی استفاده کنید که از امکان تنفس سطوح برخوردار باشند و موجب عایق شدن دیوار سیمانی نشوند. رنگ نما توسکالر شرکت نانو پودر توس از تمام استانداردها و کیفیت لازم برخوردار بوده و می تواند جایگزین مناسبی برای روش های دیگر نمای ساختمان باشد.  C ontent has been creat​ed with behsaznama Conte​nt  Gen᠎er​ator  D​emoversion !

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از نما ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید