6 نمونه‌های مسحورکننده قیمت سنگ نمای خشک

یک نمای ساده، اگر دارای حداقل عناصر نیز باشد، در صورت تناسب و کیفیت طراحی می تواند به مراتب زیباتر از نمای نامفهومی با عناصر در هم ریخته، متعدد و بسیار جلوه کند. استفاده از آجر در نمای ساختمان نه تنها به زیبایی شناسی ساختمان کمک میکند، بلکه به نمای ساختمان استحکام می بخشد. شفافیت بصری در یک نما به معنای استفاده از پنجره های بیشتر است. نمای شیشهای جدا از اینکه ظاهری لوکس و مدرن به ساختمان می بخشد، عایق صدا و گرما است و این موضوع آن را به یک انتخاب خوب برای طراحان و معماران تبدیل میکند. علاوه بر این، از انواع آجر نسوز در نمای داخلی ساختمان نیز استفاده می کنند، چرا که این آجر عایق خوبی در برابر سرما و گرما می باشد. در این فرآیند ذرات خاک رس با هم مخلوط شده و ذوب می شوند تا محصول نهایی سخت و بادوام شود. در میان موضوعات بسیاری که می توانند یک اثر برجسته و متمایز ایجاد کنند شما معمولا به دنبال موضوعات غیرمنتظره و نامتعارف خواهید بود. نمای سنگی ساختمان مسکونی و یا سایر بناها نیازمند مراقبت می باشد و هر چند وقت یکبار، نماشویی آن الزامیست. ضمن اینکه، چوب به محافظت زیادی نیاز دارد و باید هر چند وقت یکبار مواد پوششی آن را مجدد تمدید کرد.  Th is art᠎icle was  do᠎ne ᠎wi᠎th behsaznama C​on te​nt Gener᠎ator DEMO᠎!

نمای ساختمان سنگ

در حوزه طراحی نمای ساختمان نیز از متدها و روشهای متنوعی استفاده میشود که هر کدام ویژگیهای منحصر به فرد خود را دارند. سعی کنید حتما در طراحیهای خود از نورپردازی استفاده کنید تا طرحهای خاص و جذابی را ایجاد کنید. نورپردازی یکی دیگر از نکات مهمی است که طراحی یک نما را تحت تاثیر قرار می دهد. عناصر شفاف در صورتی می توانند تاثیر خود را بر نمای ساختمان اعمال سازند که در مکان درست و با طراحی مناسب به کار برده شوند. این حرکت موجب تغییر در مناظر شهری و خیابانها شده و تاثیر زیادی در حالات روحی و نحوه زندگی افراد گذارده است. البته باید توجه داشت که برخی از ساختمانها چون در مناطق حفاظت شده قرار دادند ممکن است محدودیتهایی برای تغییر نما داشته باشند. یعنی بخش هایی که تک تک مالکین در آن سهم دارند و هر گونه تغییر در این بخش ها باید با رضایت همه ی مالکین صورت پذیرد. عوامل بالا را حتما در نظر داشته باشید زیرا که هر یک از آنها اگر در سنگ نمای شما نباشد .می تواند ضرر های مالی و جانی بگذارد. این یک نمای خانه ساده است که هر روز در حال رشد است.

ترکیب کلی نما در واقع نظم در این تفاوتها است.

کرکره های سفید رنگ در زاویه ای ثابت نصب شده اند و چشم اندازی به محیط اطراف برای اتاق های طبقات بالا فراهم آورده و در عین حال فضایی خصوصی را ایجاد می کنند. یکی از بخش های نما می تواند به عنوان نقطه شاخص آن در نظر گرفته شده و طراحی آن در جهتی صورت گیرد که آن را در مقایسه با فرم دیگر قسمت های نما برجسته سازد. طراحی این عنصر یا بخش شاخص باید به نحوی صورت گیرد که در عین ایجاد تمایز و برجستگی، همخوانی و تناسب آن با فرم کلی نما حفظ شود. ریتم در یک نما به این معناست که عناصر تشکیل دهنده شکل نما باید دارای یک نوع نظم و ترتیب باشند. ریتم، همان طور که از اسمش بر می آید، تکرار عناصر با یک نظم تعیین شده و در جهتی است که همه قسمت ها از لحاظ بصری همخوانی داشته باشند. ترکیب کلی نما در واقع نظم در این تفاوتها است. پروژه مجتمع مسکونی لوکس پارسلند 95 یکی از پروژههای شرکت ساختمانی پارسلند در استان اصفهان است. ​This data h as be​en ​done by behsaznama Con tent Gen​er​ator ​DEMO!

نمای سنگی بسیار لوکس است و دوام بالایی دارد. در واقع این نمای ساختمان است که میتواند شما را به ورود به ساختمان ترغیب کند. یک نمای صلب، با حجم خشک و خشن خود، مسلما نمی تواند جذاب و مطلوب واقع شود. در واقع به همان میزان که مصالح ساختمانی در طراحی نمای یک ساختمان نقش مهمی ایفا میکند. این بنا، ساختمانی بلند و باریک می باشد که در میان دو ساختمان موجود گنجانده شده و نمای آن با نورگیرهایی از جنس آلومینیوم ونیزی پوشانده شده است. بهترین متریال چوبی می توان گفت چوب ترمووود است که علاوه بر سبکی استحکام و مقاومت بسیار زیادی دارد. علاوه بر 4 مورد بالا، نمای بایرامیکس، چوبی، نمای اتیکس، سرامیکی، مینرال، کنتیکس و نانو نما نیز از جمله مهمترین انواع نمای ساختمان به شمار میروند. برای اینکه یک نما سنگین به نظر برسد ، وزن متوسط ، از جمله عناصر جامد و توخالی ، باید بالاتر از 100 کیلوگرم در متر مربع باشد. همه عناصری که به عنوان شاخصه های نما در نظر گرفته می شوند، باید در طراحی نحوه نورپردازی نیز منظور شده و با دقت بسیار نوپردازی شوند. این امر از طریق ابزارهای مختلف مانند جنبه های طراحی ، پوسته های حفره و پنجره های مکانیزه به دست می آید.

دیتیل اجرای نمای خشک

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد این مطلب بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید