7 راه‌های مضحک ساده برای بهبود نمای ساختمان شما

در ساخت ویلا نمای ساختمان مدرن از اهمیت خیلی زیادی برخوردار میباشد. بعضی از سنگها مانند سنگهای باغ ابریشم ویا مرمر یا مرمریت ویا انواع سنگهای چینی دارای سطحی صیقلی بوده وبا توجه به اینکه سنگ خاصیت مکندگی چندانی ندارد به خوبی به نما نمی چسبد و ممکن اسن بعد از مدتی از نما جدا شده و سقوط نماید برای جلوگیری از این کار باید از پشت آنها را بوسیله میله های مخصوصی که به آن اصطلاحاً اسکوب می گویند یه دیوار محکم نمود اسکوب انواع مختلفی دارد. در اصل آغاز ریزش سنگ از نمای ساختمان دلالت بر این قضیه دارد که هر لحظه ممکن است سنگ از نقاط مختلف نما به پایین ارتفاعات پرتاب شود پس در اجرای عملیات مهم سفت و محکم ساختن جایگاه سنگهای نمای ساختمانی با پیچ و رولپلاک فرصت را از دسن ندهید. بر این اساس انجام مشاوره نمای ساختمان قبل از شروع بهکار و اجرا، تاثیر زیادی در کیفیت کار تمام شده دارد.

Who is نمای ساختمان خریدار شماست؟

این اثر می تواند باعث علاقه مند شدن یک فرد به ساختمان و یا دلزدگی وی از آن ساختمان شود. نمای ساختمان تصویر ظاهری و منظره خارجی هر ساختمان می باشد طراحی نما یکی از موارد مهمی است که امروزه مورد استقبال و توجه معماران مختلفی قرار گرفته است. البته باید توجه داشت که برخی از ساختمانها چون در مناطق حفاظت شده قرار دادند ممکن است محدودیتهایی برای تغییر نما داشته باشند. با افزایش مسئله ی زندگی های آپارتمان نشینی و افزایش ساخت و سازها ساکنان آپارتمانی برای حل مشکلات و مسایلی که برایشان هر لحظه ممکن است اتفاق بیوفتد نیازمند داشتن مدیری مسئولیت پذیر می باشند که به کلیه ی امورات و مشکلات آنها رسیدگی کامل داشته باشد. چون در پشت سنگ حالت چسبندگی خاصی ایجاد می شود که این چسبندگی مانع از جدا شدن سنگ از ملات پشت سنگ و نمای ساختمان خواهد شد. جزو نماهای پرکاربرد می باشد که هزینه ی مناسبی دارد و به عنوان یک عایق حرارتی بسیار خوب عمل میکند و به همین علت طرفداران زیادی دارد، نمای اجری اصولا جزو نماهای کلاسیک است و از سیمان ، ماسه درست میشود.

Th​is content was wri᠎tten  with behsaznama Content G​en​erator  Demover​si on !

نمای ساختمان سنگ خشک

که دارای عمر و دوام بالایی می باشد. کمک به افزایش دوام و پایداری ساختمانها در برابر شرایط نا مساعد جوی و محیطی (زلزله، باد، باران اسیدی و رطوبتهای خورنده، یخبندان، گازهای اسیدی موجود در هوای آلوده شهرهای بزرگ، پرتوهای مضر خورشید مثل اشعه ماورائ بنفش، گرد و خاکها و دوده های حاوی مواد شیمیایی) و در نتیجه افزایش عمر مفید ساختمان. است. که این مساله در ابر شهرهای با آلودگی های بالای صوتی بیشتر نمود پیدا میکند. اول شیاری در سنگ به وجود می آورند بعد این قطعه را داخل شیار می گذارند و سنگ نصب می نمایند. 6-عملیات انجام بیمه نمودن ساختمان در برابر حوادث و خطرات توسط مدیر صورت می گیرد 7 -نگهداری، حفظ صورت جلسات و گزارش و ابلاغ هر گونه تصمیمی به افرادی که در جلسات حضور نداشتند. در صورت بیمه بودن ساختمان شرکتهای بیمه موظف هستند در طی 10 سال خسارت وارده را ظرف 3 ماه جبران نمایند.

انواع نمای خشک

وی ادامه داد: همچنین در بلند مرتبه سازیها انتظار میرود از نمای سنگ نیز استفاده نشود چرا که با این اقدام منابع معدنی را هدر میدهیم و نسلهای آتی جامعه نیز از این نعمت الهی بی بهره میمانند. این ماده خاص و منحصر به فرد از ترکیب دو یا چند ماده جداگانه تشکیل شده است که نسبت به عناصر تشکیلدهنده، از دوام و استحکام بیشتری برخوردار است. «علیرضا حبیبی» با اشاره به جمعیت ۶۰۰ هزار نفری جامعه مهندسان کشور افزود: اکنون ۶ هزار نفر عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی هستند که از این تعداد چهار هزار و ۲۰۰ نفر دارای پروانه و یک هزار و ۸۰۰ عضو بدون پروانه هستند. در واقع در جی اف ار سی (GFRC) به جای فولاد از الیاف شیشه برای افزایش قدرت بتن استفاده میکنند. جهت مشاوره و اجرا نما در این زمینه می توانید با کارشناسان فنی ما تماس حاصل نمایید. امکان آب بندی نما: از ویژگی های نمای کامپوزیت، امکان آب بندی آن می باشد به گونه ای که امکان نفوذ آب به زیر نما وجود نداشته باشد و آب ناشی از باران و برف پس از هدایت به شیارهای تعبیه شده از محل معینی خارج می شوند. این فرصت هایی را برای ایجاد تضادها و طرح های هوشمندانه ای فراهم می کند که از ویژگی های طبیعی روکش چوبی استفاده می کند.

سنگ نمای خشک

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این مطلب لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید