7 راه برای رسیدن به دتایل نمای خشک سنگ شما

زمانی که برای تعبیه سنگ، سرامیک یا سایر اعضای نما، بجای ملات ماسه سیمان از پیچ و مهره های مخصوص استفاده شود، اجرای نما به صورت خشک است. در شب زمانی که چراغ های خانه روشن است تصویری بسیار زیبا ایجاد می شود که خالق آن طراح پروژه میلز گورمن می باشد. نمای یک خانه نه تنها نقش کلیدی در ایجاد یک تاثیر اولیه عالی دارد، بلکه بیانگر شخصیت ساکنان آن و فضایی است که در داخل آن وجود دارد. نمای یک ساختمان نوسازی شده تجاری در توکیو از نوارهای باریکی از جنس فولاد تشکیل شده است که دور تا دور ساختمان مانند روبان هایی پیچیده شده اند. نمایی که از دو ستون فلزی با الگوهای زیگ زاگ در ترکیب با پس زمینه ای نیمه شفاف تشکیل شده است. برای نماهای کامپوزیتی، از پنل ها یا صفحات کامپوزیت آلومینیومی استفاده میشود و زیرسازی معمولاً به روش فلزی انجام میگیرد. انتخاب مصالح مورد نیاز بر اساس سبک اجرایی تعیین میشود. زیرسازی مهمترین مرحله اجرایی است. معمولاً نوع مصالح مورد استفاده در اجرا بر تعیین روش اجرایی بر اساس تأثیرگذار است. نمای مدرن این ساختمان در سبک آرت نوو با طرح های اورگانیک و شبیه به گل و گیاه در میان دیوارها و راه پله جای گرفته است. This c​ontent has been w​ritten wi th behsaznama​ C᠎ontent G᠎en​erat or DE MO.

انواع نمای خشک

نمای ساختمان نتیجه فناوری پیشرفته و فرآیندهای پیشرفته ساخت هستند که به این معنی است که در برابر محیط خارجی بسیار مقاوم مطالب بشتر هستند. عواملی مانند شرایط اقلیمی منطقه نیز بهتر است در انتخاب نوع مصالح در نظر گرفته شود. این نوع طراحی با کاهش پلهای حرارتی که کف را به دیوارها متصل میکند همراه است. در حقیقت این نوع رنگ است که کمک میکند رنگ ماندگاری و جذابیت بیشتری داشته باشد. حبیبی با اشاره به تشکیل کارگروه نمای ساختمان استان مرکزی تشکیل شده است، گفت : اجرای طرح نمای رومی در ساختمان به عنوان یک معضل مطرح است که در بسیاری از استانها مورد توجه است و اجرای این طرح نما به دلیل وزن زیاد در مقابل زلزله بسیار آسیب پذیر است و میزان تلفات آن بیش از خود ساختمان است که انتظار میرود تدابیری اندیشیده شود که اجرای این نوع نمای ساختمان در استان کاهش یابد. اطلاعاتی مانند نوع پروفیل مورد نیاز، مشخصات مقاطع (ابعاد و ضخامت)، محل اتصال شاسیکشی به سازه، نوع جوش و ابعاد جوش. اینکه اگر نمای ساختمان تراز نباشد، قرارگیری ملات بر جدار سازه، عدم تراز بودن را کم کرده و میزان خطا را کاهش میدهد. به عنوان مثال برای مناطق سرد و مرطوب، سنگهایی با تخلخل کم مناسب هستند و برای مکانهایی که در معرض طوفان شن قرار دارند، از سنگهای مقاوم در برابر سایش استفاده کنید.

هرگونه اشتباه، کم کاری یا اهمال در آن، علاوه بر اینکه ممکن است منجر به خرابی و ایجاد هزینهای اضافی خواهد شد. 6- VIA 57 WEST، یک سازه عظیم مثلثی شکل در غرب شهر نیویورک است که 600 آپارتمان را در خود جای داده است. چندین تراس چندلایه در اطراف ساختمان فرم منحصر به فرد نما را ایجاد می کنند. سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی اظهار داشت: در خصوص استحکام بنای ساختمان باید ضوابط لازم به لحاظ مالی و فنی مد نظر باشد تا مردم ضرر نکنند. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، هماهنگی درب ورودی ساختمان با هارمونی نمای ساختمان می باشد. معمولاً طراحان تاکید می­ کنند که یک بیمارستان باید علاوه بر دارا بودن یک نمای منحصر به فرد، با ساختمان­های همسایه خود نیز در هماهنگی کامل باشد. به نظر می آید که نمای این ساختمان از سمت داخل کنده شده است. همانطور که گفته شد، زیرسازی مجموعه عملیاتی است که طی آن بستری مناسب و سطحی صاف برای اجرای نما مورد نظر در سازه ساختمانی ایجاد میشود. و همچنین بناهایی که در همسایگیهایی آن قرار گرفته، انجام میشود.

4 سریع داستان شما نمودید درباره نمای ساختمان

طراحی نما: توسط مهندس معمار انجام میشود و نقش مهمی در چشم انداز ظاهری یک سازه ساختمانی دارد. به عنوان مثال، در نماهای سیمانی از رابیتس استفاده میشود؛ هنگام استفاده از رابیتس، میلگرد هم نیاز میشود. این نما بر روی انواع سطوح فلزی، چوبی، سیمانی و آجری قابل اجراست، اما به دلیل مقاومت پایین آن در برابر عوامل مختلف در مدت کوتاهی زیبایی خود را از دست می دهد. در آپارتمان نشینی تمامی واحد ها باید هزینه مساوی برای تعمیرات قسمت های مختلف ساختمان بپردازند. امکان استفاده از پوشش نانو نمای ساختمان بر روی سطوح مختلف امکان پذیر می باشد. سنگهای بکار رفته در نمای رومی مرمر، تراورتن و گرانیت هستند. زمانی که نمای سنگ را برای ساختمانتان انتخاب میکنید باید سنگ انتخابی شما مانند سنگ تراورتن درگیری مناسبی با ملات و دوغاب برای نصب داشته باشد تا ملات ماسه و سیمان به پشت سنگ خوب نفوذ کنند و در اصطلاح بچسبند و نمای سنگ از ساختمان جدا نشدنی شود و دیگر نیازی نباشد برای محکم کردن سنگ تا و جلوگیری از سقوط سنگ تا به ساختمان آنها را پیچ کنید و هزینه دیگری نیز بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید