9 نکته برای استفاده از نمای مدرن برای رها کردن رقابت خود در غبار

نما استعمال ميشوند. نكتهاي كه تو خصوص ضرر استفراغ از اين چوبها به جانب نماي برجسته است مساله نگهداري از آنها مي باشد. این مجموعه تا به امروز ، دست اندر کار خلق پروژه های ساختمانی متعددی در سراسر کشور و حتی خارج از مرزهای این سرزمین بوده است و اکنون به پشتوانه چشم انداز کلان فعالیت خود ، محکم و استوار در مسیر رشد و توسعه فن و دانش معماری قدم بر میدارد. مجموعه ی بهین نما با توجه به توانایی و دانش ویژه ی مدیران خود در زمینه ی فولاد، آلیاژ های فولادی توانایی محاسبه، ساخت و تولید انبوده انواع اقلام نصب و نگه دارنده های مختلف برای نصب سیستم های مختلف نمای مدرن را دارا می باشند. در طراحی نمای ساختمان از سادگی و با متریالهای مختلف می توان جذابیت خاص بصری و زیبایی خاصی برای ساختمان ایجاد کرد که در طراحی معمولا از دو سبک استفاده می شود 1-طراحی و اجرای نمای خشک 2- طراحی و اجرای نمای کلاسیک . باعث ایجاد تهویه در دیواره ساختمان و در نتیجه خروج رطوبت از روی آن می شود. اگر کارفرما هستید یا به عنوان طراح در این حوزه می خواهید فعالیت کنید، بدانید که چه مسیر پر پیچ و خمی در انتظار شما خواهد بود! This article has ​be en w ritten  with behsaznama Content Gen er ator DEMO.

نمای سنگ – آیا بعد مهم است؟

طرح ها و رنگ بندی های سرامیک هایی که در این سبک به کار برده می شود با یکدیگر متفاوت است و شما باید به آن رنگ بندی ها دقت داشته باشید. بر طبق تحقیقات، استفاده از نمای سنگ در اقلیم های گرم و خشک، موجب هدر رفتن ۱۰ الی ۲۰ درصد انرژی می شود. تنوع انواع سرامیک خشک، قیمت سرامیک خشک نما و نیز طرح و رنگ و شیوههای اجرای نمای خشک بسیار بالاست. خیر قیمت نمای خشک نسبت به نمای ملاتی ارزان تر نیست چون هزینه مهندسی هزینه آهن و آلومینیوم زیر سازی و هزینه نصب دارد. بارهای متعارف به طور مستقیم و در هر نقطه ای به صفحات شاقول قابل انتقال می باشند، برای نصب بارهای سنگین باید پیش بینی های مربوط به سازه های پشتیبان و توزیع آن بین اتصالات شاقول صورت پذیرند. جهت خرید ینگ گرانیت مروارید مشهد می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید با انواع آن آشنایی داشته باشید ولی برای نصب هر یک از آنها باید به خوبی نوع ساختمان خود را هم در نظر بگیرید که در این زمینه طراحان و مهندسان ساختمان به خوبی می توانند شما را راهنمایی کنند. به علاوه این که سنگ ها خاصیت عایقی ندارند و گرما و سرما را از خود عبور می دهند. ویژگی فنی سنگ ساختمانی با آزمایش های فیزیکی و شیمیایی بدست می آید و بسته به نوع،ساختار و کانی های تشکیل دهنده آن متفاوت است.آزمایش های شیمیایی سنگ ها تا حدودی ترکیب شیمیایی آنها را نشان می دهد و ترکیبات مضر و بررسی های کانی شناسی را به عمل می آورد.ساختار فیزیکی سنگ نیز با کمک معیارهایی از جمله وزن مخصوص،مقاومت فشاری،مقاومت سایشی،میزان تخلخل،میزان جذب آب،تخلخل و سنجیده می شود. در این معماری کمترین آسیب به محیط طبیعی وارد می شود تا شکل طبیعی و ارگانیک محیط (اکوسیستم) از بین نرود.

اصطلاحا در علم معماری می گویند، برای نمای ساختمان خود سناریو طراحی کنید! از طرف دیگر سازندگان نیز قصد دارند با کمترین هزینه ی ممکن نمای ساختمان خود را به اتمام برسانند به همین دلیل برخی عوامل چون استفاده ی بیش از حد از ضد یخ ها در زمستان و یا استفاده نمودن از ملات خشک و یا دیگر عوامل باعث می شوند سنگ ها در زمستان ریزش پیدا کنند. قبل از طراحی و اجرای نمای ساختمان خود، بایستی از شرایط جغرافیایی محیط خود مطلع باشید. اخیرا بسیاری از افراد در طراحی نما ساختمان خود بدون توجه به اقلیم، طراحی و اجرای نما را تنها بر اساس ترندهای بازار پیش می برند. روشی بر پایه و اساس دو عامل مهم است حرارت و بخار. همان گونه که بهتر می دانید اساس نماهای رومی با سنگ شکل می گیرد و استفاده از سنگ در اقلیم های گرم و خشک به هیچ عنوان توصیه نمی نمای خشک در ایران شود. نمای یک ساختمان همانند لباس انسان که اطلاعاتی از هر فرد به دیگران منتقل می کند ، اطلاعاتی از قبیل سبک و ساختار مصالح به کار رفته و خلاقیت طراح را به دیگران منتقل می کند و در حقیقت نمای ساختمان به نوعی شخصیت و هویت ساختمان است و برای همین زیبایی نما بسیار اهمیت دارد و در طراحی آن باید نهایت خلاقیت و نوآوری را به کار برد که در این نوع طراحی بستگی با کاربرد آن یعنی ساختمان تجاری ،اداری و یا مسکونی باشد طراحی متفاوتی انجام خواهد شد .  This artic᠎le w​as done wi th G​SA Content Generator Demoversi​on᠎!

دیدگاهتان را بنویسید