Top 10 کلید راه طرفداران استفاده برای مزایای نمای خشک

همچنین متریالهایی مانند آجر، شیشه و فلز، جزو پرکاربردترین مصالحی هستند که این روزها در طراحی نمای بناهای تجاری مشاهده میکنیم. توجه به این ویژگی به خصوص برای ساختمانهایی که در شهرهای بزرگ صنعتی و تجاری و یا در کنار مسیر گذراصلی واقع شدهاند از اهمیت ویژهای برخوردار میباشد. ضمانت کتبی ارائه شده برای کارهایی که به صورت چکی و یا کنتراتی اجرا می شوند. تحقیقات زیادی پیرامون تاثیر محیط بر روان افراد صورت گرفته و این موضوع توسط روانشناسان به اثبات رسیده است. آلیاژهای آلومینیوم درست است که بسیار شکل پذیر بوده و خاصیت چکشخواری دارند، اما استحکام پایین و به اصلاح دِمُده بودن هم مزید برعلت میشود تا این روزها کمتر سازندهای برای نماسازی سراغ آلومینیوم به شیوهی قدیم برود. امروزه چوب به عنوان یک متریال سطح بالا یا Luxurious در طراحی و اجرای نماهای ساختمانی استفاده میشود. طراحی نمای خارجی ساختمان به منزله طراحی یک سازه است که در چند بعد باید دیده شود و معرف کل ساختمان خواهد بود. وقتی با رنگهای خارجیای که عموما استفاده میشوند مقایسه میشوند میتوان دید که رنگ لکه لکه میشود و گردوخاک را جذب میکند و این در حالی است که نمای خارجی محکم و ضدآب است. ᠎Th​is ​data w as do​ne by behsaznama Con tent Gen erator D em ov​ersi on!

نمای سنگ خشکه چینی

چه چیزی باعث زیبایی نمای یک ساختمان میشود؟ شفافیت که یکی از اصول خرد گرایی و یک شعار سیاسی اجتماعی زمان بود، به معماری انتقال یافت و مفاهیم «سبکی» و «شفافیت» ارکان اصلی زیبایی شناسی نو گرا شدند. سبک نئوکلاسیک را می توانیم ترکیبی از دو سبک مدرن و کلاسیک بدانیم؛ چرا که متریال مورد استفاده در این سبک، مشابه سبک مدرن است؛ اما طراحی نما در سبک نئوکلاسیک با اصول سبک کلاسیک جلو می رود. اینرسی بتن برای اطمینان از پایداری دما کافی است البته به شرط رعایت اصول طراحی مانند اندازه و جهت نماها. سیستم پوششی تنفسکننده، اختراع جدیدی در دنیای ساخت و ساز است؛ این نمای تهویهکننده از یک دیوار باربر، یک لایه عایق و یک پوشش ثابت متصل به ساختمان بر روی یک سازه باربر تشکیل میشود. یک سیستم پشتیبانی بینابینی (اغلب کابل) برای اتصال شیشه به فولاد استفاده میشود. این ترکیب با تکنولوژی پیچیدهای تولید میشود که مقاومت آلیاژ را با مواد ترموپلاستیک ترکیب و تقویت میکند. مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر سایش، کاهش حق دخول کلراید، استحکام باند، استحکام خمشی، مقاومت فشاری، پوشش ترکها، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر نفوذ آب و مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش. گزینه دوم امتیاز در نظر گرفته شده برای مشتریان ، کاهش هزینه مقاوم سازی سنگ نما با امکان تهیه پیچ و ابزار توسط کارفرما است .قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران به صورت عددی اگر بیان کنیم باید تماس بگیرید.

5. این سنگها باید بتوانند آب و رطوبت را به خود جذب کنند. و همچنین رنگ و زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد اما تنها ضعف سنگ در نما وزن و چگالی زیاد و همچنین جذب کم سیمان است که اینها در کنار هم موجب ریزش سنگ نما در دراز مدت می شود . بنابراین برای عایق رطوبتی ۴۳ درجه سیمان O.P.C. البته این سبک از طراحی نمای ساختمان، معمولاً برای مساجد و اماکن مذهبی به کار میرود. برخی از نماها به حسب قدمت و سبک ،ارزش تاریخی دارند و در کشورهای گوناگون قوانین سختگیرانهای در مورد موضوع تغییر نما وجود دارد که برخی از این قوانین هر گونه دگرگونی در نماهای تاریخی و یا حتی در مجاورت آن را ممنوع میکند. با توجه به ویژگیهای یاد شده یکی از بهترین انواع این رنگ نماها، رنگ جوتن است که میتوانید از یکتا پوشش آریانا، نمایندگی رنگ جوتن آن را تهیه نمایید. چرا که ما با انجام پیچ کردن سنگ نما با طناب با کمترین هزینه سنگ های شما را به نما اسکوپ می کنیم.

دتایل نمای خشک سنگ

این فرصت هایی را برای ایجاد تضادها و طرح های هوشمندانه ای فراهم می کند که از ویژگی های طبیعی روکش چوبی استفاده می کند. 6. رنگ سنگهای طبیعی نباید با قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید، آلایندههای هوا و… مکانیزم خشک شدن آن: درمورد میزان مصرف حدود ۲۷۰ گرم بر متر مربع برای یک لایه رنگ به ضخامت ۸۰ میکرون، خشک شدن سطحی۳۰ دقیقه و خشک شدن نسبی ۱ ساعت و رنگآمیزی مجدد ۸ساعت جزء روال کار خواهد بود. آنها جای واحدهای شیشهای با ضخامت دو تا پنج سانتیمتر را میگیرند. آنها معمولاً برای پرکردن قسمتی از دیوارهای پیشخوان یا ویترین فروشگاهها استفاده میشوند. از آنجایی که آنها باربر نیستند، پانلهای روکش نما فقط باید وزن خود را تحمل کنند، نه وزن پانلهای دیگر یا هر عنصر دیگری در سازه. روکش نما یا نمای پانلبندی شده را میتوان به عنوان پانلهای غیر باربری تعریف کرد که به نوعی به سازه نگهدارنده ثابت میشوند. پانل های اسپندرل به عنوان پانلهای پرکننده یا پانلهای کامپوزیت آلومینیومی عایق نیز شناخته میشوند. یکی دیگر از انواع نماها، نماهای آجری هستند که شامل آجرهای رسی و آجرهای شیلی میشوند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مطالب بشتر لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید